Kategorie: Články

Muži II.liga - 20.10.2018

V sobotu jsme hráli v Chabařovicích

Chabařovice - LOKO   0:3 (-17,-20,-20) a 0:3 (-18,-17,-18)

 

     Na poslední říjnový zápas jsme se v sobotu 20. 10. 2018 vydali do severočeských Chabařovic. Stále jsme měli v živé paměti loňské klopýtnutí a ztrátu několika bodů, takže jsme chtěli do zápasu vstoupit nanejvýš zodpovědně a v nejsilnější možné sestavě. Již po prvních bodech bylo zřejmé, že pokud se bude poctivě pracovat na bloku a hrát v poli, na útoku pak už budeme mít převahu. Středem útočili velmi sporadicky a jediná hrozba tedy přicházela z obou kůlů a z podání, kde nám škodili dva zkušení hráči. Po řádném docházení blokařů na obranu na síti a skvělé práci v poli jsme začali útoky s úspěchem odvracet a bez větších potíží, avšak nepolevení koncentrace a nasazení, jsme zápas dohráli. 
     Sestava se na druhý zápas lehce pozměnila a na plac nastoupili hráči z lavičky. Herně se vše vyvíjelo velmi podobně. Opět jsme si museli dát pozor více méně na dva hráče. I tentokrát jsme se o tuto hrozbu zvládli snahou a precizností postarat a dostat se do třetího setu, kde tým střídající hráči nově nabytými tanečními kreacemi vyhecovali do vítězného konce. 
     Pomalu se tedy rýsuje čelo tabulky. Před námi jsou Domažlice, Plzeň a vede ji stejně jako loni Příbram B, se kterou se za dva týdny utkáme v domácím prostředí. 

Sestava: 
N: Martin Beneš, Jan Javůrek
S: Jan Bajer, Jakub Rataj, Antonín Beránek
B: Jan Jedlink, Jan Čechlovský, Filip Basl, Martin Šábrt
U: Tomáš Melich, Jakub Macháček
L: Ondřej Beneš, Tomáš German

napsal : Jan Čechlovský

Sdílej

print Formát pro tisk