Kategorie: Články

Muži II.liga - 24.2.2018

Z Netolic vezeme čtyři body

Netolice-Česká Lípa 3:2 (22,19,-13,-21,9)  a 0:3 (-23, -20, -17)

 

Na jeden z posledních dalekých výjezdů se 24.2 2018 vydalo družstvo Tj Lokomotiva Česká Lípa do Netolic. Mužstvo Netolic je na páté příčce tabulky a tak nebylo zpočátku o favoritovi tohoto dvojzápasu pochyb. Ale na jich Čech se Česká Lípa vydala s prozatím nejmenším počtem hráčů v sezoně. Jelo nás dohromady 9. Chyběl i trenér Jan Javůrek, kterého ráno zastihli zdravotní potíže. 

První zápas se pro Lípu hned od začátku nevyvíjel vůbec dobře. Velký počet zbytečných vyhozených útoků ze začátku udělali své a Lokomotiva se dva sety nemohla dostat z problémů. Přispěla i k tomu velmi nepříjemná plachta od Netolic. Zkoušelo se vše a tak Machys šel na smeč místo Rataje. Machy jako účko se porval s útokem velmi dobře a jeho příjem se taky neztratil. Zápas se začal otáčet. Lípa se dostala do své obvyklé herní pohody. Zatlačila na servisu a dorovnala stav na nerozhodný. V posledním pátém setu se nepodařilo vyhrát a Lípa tak prohrává první zápas v Netolicích. 

Sestava: Jakub Rataj, Jakub Šich, Martin Beneš, Tomáš Melich, Ondra Beneš, Petr Žirovnický, Jakub Macháček, Basl Filip, Honza Bajer. 

Následoval oběd, svačinka od paní hospodské a rychlý návrat do haly. Všichni jsme tam šli s tím, že se porveme a nedáme jim nic zadarmo , ikdyž nám první zápas nevyšel. A tak to i bylo. Druhý zápas jsme vyhráli 0:3. Zlepšila se hra celkově, nálada taktéž. Na smeč se vrátil Kuba Rataj, který dostal důvěru. Z Netolic si tedy odvážíme 4 body a upevněné druhé místo v tabulce. 

autor článku : Filip Basl

Sdílej

print Formát pro tisk