Kategorie: Články

Muži II.liga - 7.10.2017

Sobota v Jirkově v oslabené sestavě

Jirkov - Česká Lípa  0:3 (-23,-25,-21)       3:2 (-16,18,23,-19,13)

Ve druhém kole druholigové soutěže se českolipský celek vydal na cestu do Jirkova. První zápas, který začal v 10 hodin odpoledne, ze začátku nevypadal vůbec dobře. Jirkov vedl 11:17, první set vypadal ztraceně. Na servis se však dostali hráči Jan Čechlovský a Martin Beneš, kteří svým nekompromisním podáním zcela zvrátili dosavadní vývoj prvního setu. Ten Česká Lípa vyhrála 25:23 a zaskočila soupeře. Zbytek zápasu se odehrával výhradně v řežii našeho týmu. Jirkov jsme porazili 3:0 na sety. Sestava: Javůrek, Macháček, Melich, Čechlovský, Beneš Martin, Basl, Beránek, Rataj, Bajer.

Druhý zápas téhož dne už nebyl tak jednoznačný pro Českou Lípu. Úspěšnost útoku byla menší. Hra soupeře se výrazně zlepšila. Zápas tak skončil nejtěsnějším možným rozdílem 13:15. V posledním setu Jirkov vyhrál 3:2. Sestava: Javůrek, Macháček, Melich, Čechlovský, Beneš Martin, Basl, Beránek, Rataj, Bajer.
V příštím kole 14.10.2017 od 11.00 nás čeká domácí zápas proti týmu Karlovarsko B.

Autor: Filip Basl